Служители от Дирекция на Природен парк „Беласица“ към Изпълнителна агенция по горите възстановиха достъпа до водопад Мангъро. Преминаването по пътеката беше възпрепятствано от множество паднали дъвета, които бяха почистени. Ремонтиран е и парапета по пътеката. До водопада може да се стигне, като се следва синя маркировка, която започва от центъра на село Скрът. До водопада има подход и от село Ключ, като се следва синя маркировка с начална точка спирката на селото.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA